Poklanjam, prodajem razno za NC

Nije me bilo neko vrijeme doma, pa čistim garažu i našao sam dosta toga.

Poklanjam originalne door bushinge. Ako netko treba sliku, slikat cu. Zaboravio.

Poklanjam K&N filter ulja HP-1002 (za NC). Kupljen preko eBaya kao originalni. Iz nekog razloga sam ja bio skeptičan da je original i kupovao sa K&N stranice. Ovaj je ostao u ormaru, ali kad su dosli ovi s K&N stranice, su bili identicni. Vjerojatno je original, ali ne garantiram. Ako netko hoće, nek uzme.
Image
Prodajem gume i felge:

Potpuno nove dvije 16" NC felge sa zimskim Bridgestone Blizzak gumama, vozenima ravno 2 kilometra. Vidi se i bar kod na gumama :) Dot 3417.

Samo dvije nove Bridgestone: 1400kn
Samo dvije nove felge: 1900kn

Imam čep i za drugu
Image
Image
Image
Image
Image

Set četiri Bridgestone Blizzak zimskih, gotovo kao nove, dot 4511, sve četiri 800kn.
Image
Image
Image
Image
Image

Kao nova, niti crtica 17" NC1 felga - 350kn
Image
Ova je bila malo izgrebana, pa je rukom brus papirom brusen lak, ali nikad nije stavljen clear - 250kn
Image
Koristena, ali s prednje strane nije zgrebana 16" NC felga - 200kn, guma je za baciti
Image

Re: Poklanjam, prodajem razno za NC

Eh, izgubio sam više sliku tko je prodao, tko nije, tko prodaje, tko kupuje.

Ajde, nil desperandum - ugledaj se na mene, nakon 4-5 godina bez opet sam uzeo Miatu. Ne ide to iz sistema.
Tako će biti i s ovom. Na proljeće ide na prodaju (stiže beba), pa onda opet za koju godinu uzmem ND :-D
NC RC 2.0 mit alles - #BlackBetty (ZG0504AS)
OLD: 2x NB 2001 1.8 crvena - Sepet(ić) TNG / Sepet(ić)