Slobodno prokomentirajte cijenu, spustim nesto za forumski puk.
Da li uopce tko na forumu razmislja u nekoj buducnosti kupiti NC?

Ne znam 100% jesi li regan na hrawebu, ali i tamo je Marina (hrawebovska :) ) oglasila prodaju svoje...

"Mazda MX-5 NC Hardtop 2007.g
112.824 km
Benzinac, 2.0 (118kw)
Servis napravljen na 110.000km (mislim da je bio 9. ili 10.mj 2017)
Bose ozvučenje sa pojačalom
Naknadno ugrađen Pioneer HU AVH-Z50000DAB
Ugrađen tempomat koji radi bez greške
Ugrađen quickrelease i Nardi volan (original dobijete ako ga želite vratit natrag) i Nardi ručica mjenjača (isto original ima u back up-u ako vam se ne sviđa ova verzija)
Registriran do 21.09.2018
Auto je u odličnom stanju, iznimno očuvan, pali i vozi, garažiran i na ljetnim gumama.
Cijena za članove je 10.000 eura (Inače ide za 12.000 u oglasnik pa nek se vrti)"

Iskreno, da kupujem NC, ta bi mi uvjerljivo bila best buy, nhf.
Onu crnu sa hard topom na njuškalu neću komentirati :)
OS-142-HE

Neznam formirati cijenu s obzirom da je ta crna prodana prosle god. za 10k, ali ak Marina trazi 10k za 2.0 (sto mi se cini niska cijana), moram ici ispod 9 definitivno.

frx1 wrote:Neznam formirati cijenu s obzirom da je ta crna prodana prosle god. za 10k, ali ak Marina trazi 10k za 2.0 (sto mi se cini niska cijana), moram ici ispod 9 definitivno.
Cijena ti je skroz korektna.
Bolje biti malo lud, nego malo pametan!
Miata NB 2005-2008
Boxster S, 2009-2016
Miata NB 2016-

frx1 wrote:Neznam formirati cijenu s obzirom da je ta crna prodana prosle god. za 10k, ali ak Marina trazi 10k za 2.0 (sto mi se cini niska cijana), moram ici ispod 9 definitivno.
Sve ovisi koliko ti se žuri ;)
OS-142-HE

Onaj tko zeli takav auto nece gledati na 500 eur.
Njjeftiniji ti je u oglasniku tak i tak.
Koliko puta tako snizavao cijenu i nije se prodao. Onda digao cijenu, drzao je i bas tada se prodao.
Iako je index oglasi ok, primjetio sam da kada mi je auto ili nesto na njuskalu da ljudi puno vise zovu. Tako da razmisli i o tome.
Bolje biti malo lud, nego malo pametan!
Miata NB 2005-2008
Boxster S, 2009-2016
Miata NB 2016-

S obzirom da ja trazim za svoju 8k eur, mislim da ti to samo pomaze u prodaji tvoje. Cijena je i vise nego korektna. :)

Sad dok ja drzim NB-ejku za 8k eur, svi kaj hoce prodati NC, now is the chance :)
Miata NB 1.8is Icon
Vespa GT200

Kontaktirao sam Marinu, kaze da joj se neda zezati s prodajom i zato je stavila 10k pa ako ode nekom poznatom ok. Nije u oglasniku pa kad stavi na njusku biti ce 12.

Ne znam zašto, ali kod nas MX drži cijenu, pretpostavljam jer ih nema.

Sada kada gledam, ja sam na kraju i dobro prošao sa svojom NC (2006, HT, 2.0, full oprema, limited, 33000km, nove gume, reg godinu dana) za 12000€ a bio sam uvjeren da sam ju preplatio za 2000€. :smt102

Npr, ova se prodala u par dana: https://www.njuskalo.hr/auti/mazda-mx-5 ... s-23494992 a nije da je baš niska cijena bila (ok, tko zna za koliko je otišla, ali...).

Tako da je tvoja cijena sasvim realna, jedino oglas moraš na Njuškalo staviti jer dosta ljudi niti ne gleda Index oglase.

Re: P: MX-5 NC

Frx ajd kad ti svoju prodaš, onda ide moja najskuplja NB u njuskalo. :) :) Ili ako hoćeš da je sad stavim, pa da ljudi pomisle, gle ova novija NC nije tak ni skupa? :D
Meni se ne žuri s prodajom. :)
Miata NB 1.8is Icon
Vespa GT200